Statuetka na 18 urodziny – hit wśród prezentów

18 urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego młodego człowieka. Okazja ta wymaga specjalnego prezentu, który będzie stanowił pamiątkę na całe życie, a także przekazywał najważniejsze wartości. W tej roli rewelacyjnie sprawdzi się statuetka na 18 urodziny. Czy wiesz, dlaczego jej zakup jest świetnym pomysłem? Podpowiadamy!

Statuetka na 18 urodziny — niesamowita pamiątka na całe życie

Szukasz pomysłu na prezent, który pozostanie z jego przyszłym właścicielem przez długie lata? Masz dość kiepskiej jakości bibelotów, które po kilku miesiącach się psują? Zależy Ci, żeby podarunek był trwały i wytrzymały? Postaw na wykonaną z brązu statuetkę na 18 urodziny!

Dlaczego warto wybrać upominek wykonany z brązu? Przede wszystkim ten materiał wyróżnia się dużą wytrzymałością. Oznacza to, że nawet po upływie wielu lat wciąż prezentuje się rewelacyjnie. Jest bowiem odporny na zużycie, niestraszne mu także szkodliwe czynniki, jak wilgoć albo wahania temperatury. Nie jest też podatny na ścieranie, dlatego nie musisz się obawiać, że z biegiem czasu jego kolor ulegnie zmianie.

Brąz wykorzystywany jest w wielu branżach takich jak przemysł chemiczny i motoryzacyjny. Ponadto wykonywane są z niego elementy ozdobne. Nie jest więc przypadkiem, że stosuje się go do produkcji różnego rodzaju statuetek, które mają stanowić pamiątkę na całe życie.

Rękodzieło – oryginalna ozdoba

Inną zaletą statuetek wykonanych z brązu, które są rewelacyjnym pomysłem na prezent z okazji 18 urodzin, jest to, że stanowią one niepowtarzalną ozdobę. Wynika to z tego, że są one rękodziełem, czyli pracą ludzkich rąk. Zostały stworzone przez wykwalifikowaną osobę, często artystę. Wyróżniają się więc wysoką estetyką wykonania. Dodatkowo rękodzieło cechuje się niepowtarzalnością i oryginalnością. Często ilość danych egzemplarzy jest ograniczona, a każdy z nich jest inny. Nic więc dziwnego, że jego cena jest wyższa niż w przypadku produktów, które produkowane są masowo, a następnie sprzedawane przez komercyjne firmy.

Statuetka z brązu na 18 urodziny to ciekawe rozwiązanie zwłaszcza dla młodych ludzi ceniących unikatowe podarunki. Ucieszą się z niej osoby kreatywne z ogromną wyobraźnią, które lubią przedmioty trwałe i piękne.

Statuetka na 18 urodziny – prezent pełen ukrytej symboliki

Podarowanie młodemu człowiekowi statuetki na 18 urodziny to strzał w dziesiątkę. Ten prezent będzie nie tylko wspaniałą dekoracją jego pokoju, a w późniejszym czasie i przyszłego domu. Będzie mu także przypominał o pewnych wartościach, które w życiu są niezmienne. Na prezent warto wybrać statuetkę o niepowtarzalnym charakterze jak na przykład Żyda liczącego pieniądze. Jego symbolika jest bardzo bogata – wskazuje na równowagę pomiędzy sknerstwem a rozrzutnością. To ważna wskazówka dla młodego człowieka. Statuetka z Żydem będzie mu przypominać, jaki stosunek należy mieć do pieniędzy, ich pochopnego wydawania oraz nadmiernego gromadzenia.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest sprezentowanie na 18 urodziny statuetki w kształcie czarnego łabędzia. Jest on symbolem nieprzewidywalnych zdarzeń, które mogą mieć wpływ na całe życie. Nie na wszystko można się bowiem przygotować. Mimo wszystko należy postępować mądrze i niepotrzebnie nie ryzykować, być pracowitym, podejmować odpowiedzialność za własne decyzje i samodzielnie kreować swoją przyszłość. Te wskazówki również mogą okazać się pomocne dla młodego człowieka.

Na co zwrócić uwagę, kupując statuetkę na urodzinowy podarunek?

Jak widzisz, statuetka z brązu na 18 urodziny to rewelacyjny pomysł na prezent! Jest trwała, dlatego też będzie dobrze wyglądać przez wiele lat. Dodatkowo jest wspaniałą dekoracją, pasującą do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Co najważniejsze, gdy rozsądnie wybierzesz statuetkę na prezent, może ona nieść ze sobą przesłanie na całe życie. Kupując ją, pamiętaj, żeby był to produkt najwyższej jakości. Takie dekoracje znajdziesz w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl