Eleganckie rzeźby do salonu - inspiracje

To pomieszczenie jest swego rodzaju wizytówką domu – w końcu to tu przyjmujemy gości, urządzamy wspólne posiedzenia czy odpoczywamy w wolne popołudnia. Salon pełni ważną rolę w życiu niemalże każdej rodziny, dlatego warto poświęcić choć chwilę jego odpowiedniej aranżacji.

Choć meble same w sobie potrafią być ozdobą, czasami na puste ściany, wolne przestrzenie czy zakurzone półki nie ma innej rady niż wypełnienie ich dodatkowymi dekoracjami. Mogą być różne i zależne od indywidualnych upodobań – zarówno doniczkowe kwiaty, jak i zapachowe świece. My jednak przychodzimy z własną dawką inspiracji i propozycją, jaką są eleganckie rzeźby do salonu.

Jaką figurkę ozdobną wybrać?

Piękno ozdobnych rzeźb nie zna granic – a jest to przede wszystkim zasługą ich uniwersalności. Mogą przecież przybierać dowolne kształty, kolory czy formę, dzięki czemu wpasują się do niemal do każdego typu wnętrza. Dobrze jednak zainspirować się własnymi upodobaniami bądź też stylem Twojego salonu. Jeśli przeważa w nim klimat nowoczesnego minimalizmu, dobrze sprawdzą się proste wzory, w odwrotnym wypadku – elegancko zdobione wersje. Znajdzie się tu także coś dla fanów klasycznych wariantów z brązu z powiewem retro.

To między innymi rzeźby przedstawiające wizerunki ludzi lub też innych elementów natury. Będą to między innymi figurki ptaków, takich jak czarny łabędź czy bocian. Jego symbolika, powiązana z narodzinami, może okazać się elegancką i trafioną pamiątką dla tych, którzy powitali niedawno nowego członka rodziny. To także rzeźba z brązu przedstawiająca drzewo o pięknej nazwie Miłość, ponieważ jej niepozorny wygląd w rzeczywistości przedstawia parę zakochanych.

Figurki przyozdobią nie tylko wasze cztery kąty!

Rzeźby z brązu to także doskonała alternatywa nie tylko do Twojego domu, ale może i do czyjegoś! Naszym zdaniem świetnie sprawdzą się w roli eleganckiego podarunku dla bliskiej osoby. Wierzymy, że odpowiednio dobrana rzeźba to strzał w dziesiątkę, który z pewnością ucieszy obdarowanego. Postawione w dowolnym miejscu w Twoim salonie z pewnością wzorcowo będą pełnić powierzone im zadanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl