O firmie

 

Yamoart

Tworzone przez nas dekoracje posiadają kilka aspektów, dzięki którym staramy się aby były wyjątkowe:

- wykonywane są ręcznie, z brązu, metodą traconego wosku. 

- każda z nich ma przesłanie, symbolikę, wymowę która potrafi inspirować, przywracać wspomnienia, zachęca aby dążyć do spełnienia marzeń...

- w dekoracje staramy się wpisać kryształki swarovskiego, aby nadać wyjątkowość ozdobie. Robimy to w bardzo przemyślany sposób, nie chcemy zrobić z nich świecących lampionów, tylko nadać lekkość nie ujmując nic z majestatu który otacza brąz. Jednocześnie czynimy z tego jeden z charakterystycznych znaków mojej pracowni.

- limitowane do ilości 250 szt. Nie oznacza to jednak, że cała ta ilość jest dostępna na stanie magazynowym, są wytwarzane zwykle na zamówienie a stany magazynowe są utrzymywane najczęściej na poziomie 3 szt.

Na terenie Polski wysyłka jest darmowa, natomiast do reszty krajów na zapytanie, ponieważ musimy sprawdzić jaki sposób wysyłki i w jakim czasie jest możliwy.

 

 

Firma pod tą nazwą istnieje od 1 stycznia 2012 roku, lecz doświadczenie w odlewnictwie artystycznym sięga początków 2006 roku, kiedy założona była pierwsza działalność o nazwie N.C. Prec. Yamoart powstało w wyniku rozdzielenia odlewnictwa od gałęzi elektroniki :).

Przez cały ten okres współpracowaliśmy z bardzo znanymi agencjami reklamowymi i wciąż to zresztą robimy, lecz w roku 2018 rozpoczęliśmy tworzenie odlewów na prywatne, okazjonalne zamówienia. 

Teraz po latach doświadczeń chcemy tworzyć piękne dekoracje domowe, z użyciem szlachetnych materiałów, specjalnie projektowanych aby cudownie wyglądały we wnętrzach mieszkań.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl